Poděkování za Retro Prague Historic Rally 2019

Home / Aktuality / Poděkování za Retro Prague Historic Rally 2019

Vážení závodníci, kolegové pořadatelé,

Vy všichni jste se podíleli na naší druhé letošní akci “Retro Prague Historic Rally 2019” měrou takovou, že si myslíme, že se navzájem můžeme pochválit a poděkovat si za povedený prodloužený víkend mezi krásnými auty a prima lidmi.

Celá tato akce by se nemohla uskutečnit bez podpory našich sponzorů, kterým také ještě jednou tímto opakovaně děkujeme.

Nemohla by se uskutečnit ani bez skvělé party pořadatelů, kterých bylo kromě základního týmu, který nás doprovázel celou rally, ještě téměř stovka dalších na průjezdních kontrolách a tématických zastávkách. Také jim moc děkujeme!

A především by se nemohla takto povést právě bez vás, účastníků rally a vašich nádherných vozů!

Atmosféra celé akce by asi také nebyla taková, kdybychom nemohli využít Historické rampy Národního muzea, prostor Autoklubu ČR, automuzea pana Ladislava Samohýla ve Zlíně, kroměřížského zámku a muzea kabrioletů v Dobřenicích a jejich pohostinnosti a podpory Předsedy Senátu ČR, starostů měst Liptovský Mikuláš, Kroměříž a Poděbrady, pánů čestných startérů Jana Rosáka a Milana Kňažka a samozřejmě i mediální podpory ČTK a Radiožurnálu Českého rozhlasu, ve kterém byly v průběhu celého týdne vysílány ať už upoutávky před rally, tak i samotné živé vstupy do vysílání prostřednictvím našeho skvělého moderátora Petra Krále, které lákaly diváky k trati i na náměstí.

O našem společném úspěchu svědčí články v tisku nejenom českém, ale i slovenském a německém, kde si nás již také všimli.

Ještě jednou děkujeme vám všem a přejeme krásné veteránské léto.