Aktuálně k akcím v letošní sezoně

Home / Aktuality / Aktuálně k akcím v letošní sezoně

Přátelé, kamarádi veteránisté,

krásný letopočet 2020, ale bohužel úplně blbá doba. Stejně tak jako vás, trápí dnešek i nás, ale stále neházíme flintu do žita a zůstáváme optimističtí.

Jak všichni víte, tak jsme na letošek plánovali tradičně tři akce. Bohužel člověk míní a “bacil” mění a tak hnedka první letošní akci Retro Prague Classic 2020 – Jarní musíme zrušit bez náhrady. Takže 18.4. 2020 nám nezbude nic jiného, než že si můžeme zavolat, napsat, poslat fotku nového auta nebo jenom vzpomenout, co krásného jsme mohli společně zažít a vrátit se zpátky do zavřených garáží a vytrvale ladit auta na první pořádnou vyjížďku Roku bacila.

Hele, to bychom ale nebyli my, abychom netlačili dopředu a nevěřili světlým zítřkům, zapuzeným bacilům a krásným rally před námi!

No jo, ale protože máme poněkud obavu, že náš oblíbený “Československý vlak 2020” se nám skrze zavřené hranice asi nepodaří vypravit, již dnes aktivně hledáme náhradní variantu. A vzhledem k tomu, že velmi pravděpodobně má velká část z nás aktuálně trošinku více času na rozjímání než obvykle, chtěli bychom zapojit i vás do přípravy na akci “Retro Prague – Bacil 2020”.

A jak zapojit? V klidu si sedněte, zamyslete, zavzpomínejte a když vás napadne nějaká zajímavá trasa, kterou byste nám chtěli ukázat, na které by byl popřípadě i fajnový restaurant na oběd pro cca 100 hladovců a třeba i v cíli dne dostatečně pohodlný a kapacitní hotel min. 3* s parkovištěm, sedněte ke klávesnici a pište, posílejte mapičky, komentáře a doporučení.

Nejzajímavější trasy a nápady vyhodnotíme a autorům nabídneme osobní spoluúčast při přípravě, no a ty ostatní si schováme na příště a určitě jich někdy využijeme. Naši adresu znáte, ale pro jistotu připomínáme: info@retropraguerally.cz.

S přáním klidných dnů, pevných nervů i zdraví

Tým Retro Prague