Letní Retro Prague Historic Rally se přesouvá na příští rok

Home / Aktuality / Letní Retro Prague Historic Rally se přesouvá na příští rok

Přátelé, kamarádi veteránisté,

posunuli jsme se od posledního mailu o dva měsíce dále a vypadá to, že bacila jsme snad už téměř přeprali. Vypadá to bohužel ale i tak, že zdolávání bacila nás kromě prosperity připravilo o nemalou část zvyků a radostí ze života. Kromě jiného i náš veteránský koníček utrpí v letošním roce nemalý šrám v podobě přesunutých, osekaných a zrušených akcí.
I přes naši neutuchající snahu jsme bohužel vzhledem k okolnostem nuceni přesunout  letní Československý vlak na příští rok, protože těch neznámých je ještě stále tolik, že nejsme schopni zodpovědně prohlásit, že to riskneme a akci spustíme.
Akci jsme intenzivně připravovali v rámci možností téměř nepřetržitě a máme ji skoro hotovou, ale jsou věci, které prostě ani při sebevětší snaze neovlivníme a i když to z médií vypadá, že už můžeme skoro všechno, tak realita je poněkud jiná.
Zdaleka ne všechno , co bychom k naší akci potřebovali, skutečně funguje a vůbec netušíme, jestli v červenci fungovat bude.
Hledali jsme i náhradní program na náš termín 9.- 12.7. 2020, obvolali jsme desítky hotelů napříč celou republikou, ale volná ubytovací kapacita pro 120 lidí na červencový víkend v Čechách už pro letošek prostě neexistuje. Ani na horách, ani ve městech a ani nikde jinde. A svolávat vás do Prahy na jednodenní projížďku o letních prázdninách se nám prostě nechce.
Pokud se zdravotní situace nezhorší, pokusíme se pro vás letos připravit alespoň jednu vícedenní rally někdy na podzim. Pokud by tedy byl zájem.
S přáním pevného zdraví a klidného léta
tým Retro Prague
P.S. Pokud si přejete ponechat uhrazenou zálohu  na další akci na našem účtu, nic nám psát nemusíte. Přejete-li si zálohu vrátit, napište nám laskavě jméno a číslo účtu, na který máme peníze poslat.